Ons Immo-team

Team immovos

IMMOVOS is als vastgoedkantoor ontstaan in 2004. Wat begonnen is als s een extra service voor bestaande klanten uit de bank en verzekeringsactiviteiten is uitgegroeid tot een zelfstandig en volwaardig vastgoedkantoor met kantoren in Muizen en Mechelen.

De basisfilosofie van de zaakvoerders Ken Gobbers en Bart Vos is nog steeds dezelfde: het aanbieden van een totaalpakket en een persoonlijke service aan iedere klant. Het uitwerken van oplossingen op maat van de klant staat steeds voorop.

Met een administratief kantoor te Muizen en een commercieel kantoor op de Grote Markt te Mechelen is IMMOVOS een vaste waarde op de vastgoedmarkt van Mechelen en omstreken.

Activiteiten

IMMOVOS staat bekend als een kantoor met een uitgebreide kennis op verschillende domeinen. Zo kan u bij ons terecht voor advies ivm alle vastgoedtransacties, projectontwikkeling, beheer van eigendommen en bank en verzekeringsdossiers.

Dit kan een advies zijn per domein of een geïntegreerd advies waarbij de verschillende aspecten samen worden bekeken.

Hieronder een kort overzicht van de verschillende domeinen die apart of geïntegreerd aangeboden worden:

Verkoop

  • Verkoop van onroerende goederen
  • Opvragen van de benodigde attesten voor verkoop
  • Opmaken publiciteit voor de online en geschreven media
  • Vlotte en correcte verkoop procedure

Verhuur

  • Verhuur van woongelegenheden en kantoor
  • Selectieprocedure van kandidaat-huurders
  • Volledige administratieve afhandeling van het verhuurdossier

Beheer

  • Het beheren van eigendommen voor particulieren, vastgoed vennootschappen en mede-eigendommen
  • Opstellen van een beheerscontract op maat van elke klant waarbij de klant kan kiezen uit de verschillende aangeboden diensten.
  • Administratieve en technische opvolging

Projectontwikkeling

  • Uitwerken van een volledige studie voor het realiseren van uw projecten. Hierbij worden alle aspecten zoals haalbaarheid, vergunningen, financiering, uitvoering en verkoop besproken.
  • Verkavelingen
  • Appartementsgebouwen
  • Eengezinswoningen
  • Kantoorgebouwen

Bank en verzekeringen (Zakenkantoor Vos-Fannes bvba)

  • Onafhankelijk advies en begeleiding ivm financieringen en verzekeringen in vastgoed


Ons team

Zaakvoerders

Medewerker

Ken Gobbers

ken@immovos.be
015 34 34 34

Medewerkers vastgoed

Medewerker

Kim Kauwenberghs

Kim@immovos.be
015 34 34 34

Medewerker

Cedric Bruyninckx

cedric@immovos.be
015 34 34 34

Medewerker

Karin Van Herp

karin@immovos.be
015 34 34 34

Medewerker

Kirsten Lauwerijs

Kirsten@immovos.be
015 34 34 34

Medewerker

Tine De Blaes

tine@immovos.be
015 34 34 35 of 015 34 34 34

Medewerkers Beheer

Medewerker

Martine Vermeulen

martine@immovos.be
015 34 34 35

Medewerker

Tine De Blaes

tine@immovos.be
015 34 34 35 of 015 34 34 34

Medewerker

Jeroen Laevaert

jeroen@immovos.be
015 34 34 35

Ons bank & verzekeringen team (Zakenkantoor Vos-Fannes bvba)

Medewerker

Els Thys

Els@vosfannes.be
015410936

Medewerker

Kim Verbruggen

Kim@vosfannes.be
015 41 09 36